Dve ženy. Jedna neuchopiteľná, ale ukotvená v časopriestore, druhá za jeho hranicami ale jasne definovateľná. Krok za krokom sme si vyšliapali nesmelú cestičku k sebe. Sme tak odlišné, že tvoríme nenarušiteľnú komplementaritu. Z tohto spojenia vyrástla myšlienka znásobiť naše neúplné predstavy do celostného obrazu. Na tom obraze sa jasne črtá filozofia moringly – s úctou k cyklu, ku kruhu, k ženám.

Deň za dňom, viac ako je dané číslom 365, sme zbierali nápady, skúsenosti, receptúry ale aj odvahu, aby sme sa vydali do virtuality a ponúkli niečo hmatateľné zo seba. Jeden krok vpred a tri dozadu nás ale presvedčili o ženskej sile a presvedčení nevzdávať sa a ísť za svojou víziou.

Hovorí sa, že kto hľadá, nájde. Aj my sme neúnavne hľadali, a našli. Najprv spoločnú predstavu, potom jej vizualizáciu. Spoločným menovateľom bola aj túžba predstaviť čarovnú moringu a zakomponovať ju do našich životov natrvalo ako symbol ženskej vitality. V našich receptúrach radostná zelená nechýba. Krehké organicky prírodné skvosty sme zabalili do ekologických materiálov. Anti-aging si želáme aj pre našu Planétu. Obaly sme vyzdobili zlatým práškom v tvare nášho loga a spečatili archetypom ženskej tváre. Tvár našej značky je tvárou láskavej ženy, partnerky, matky a víly. Nežnej a starostlivej. Starajúcej sa aj o seba.

Našimi produktami chceme povedať len to, čo cítime. Vyjadriť našu ženskosť, lásku, radosť zo života, nekonečnosť emócií vo vlastnom priestore, bezhraničnosť hraničiacu so slobodou a túžbu po zdravej dlhovekosti. Chceme tu byť pre nás a tešiť sa zo života sviežo každý deň. Preniesť do seba kúsok prírody a podržať ju v neutíchajúcom cyklení.

Veríme, že vás magneticky oslovíme a pritiahneme pozornosť do nášho kruhu. Nehráme sa, staráme sa. Je čas ukončiť prípravy a ponúkať, čo sme stvorili pre krajší ženský svet.