HIT, vegan, PMS – čo majú všetky skratky a pojmy spoločné? No predsa moringu!

PMS

O Moringe  sme si toho už veľa povedali. Má veľa mien – Moringa oleifera, Moringa olejodarná, strom života, zázračný strom… Významne ▪️pomáha znižovať krvný tlak, ▪️pôsobí ako prevencia rakoviny či ▪️predčasného starnutia, ▪️pomáha pri redukcii váhy, ▪️zlepšuje náladu, dobíja baterky….
A takto by sme mohli pokračovať….
PMS – Premenstrual syndrome 
No Moringa  je tiež ideálnym riešením napríklad pri bolestivej menštruácii, kŕčoch a PMS… Ak sa aj vy dlhodobo trápite s rozbúrenými hormónmi, emocionálnymi výkyvmi, náladami, alebo máte obavy z nepríjemnej menštruácie alebo bojujete s príznakmi menopauzy – ste tu správne! Všetky ťažkosti týkajúce sa výlučne žien a ich cyklov, je riešiteľné s našimi kapsulkami BALANCE UP.  

HIT

Nie nie, teraz nemáme na mysli hudobný hit , ale histamínovú intoleranciu.  Tá sa v posledných rokoch vyskytuje čoraz častejšie.  Spúšťačom môže byť ▪️nesprávna životospráva, ▪️zvýšený stres, ▪️nevhodné stravovanie, či príliš ▪️veľký príjem histamínu zo stravy.
Takisto ▪️prekonanie vážnejšieho ochorenia, respektíve ▪️užívanie liekov. Častokrát na ňu nadväžujú aj iné pridružené ochorenia ako celiakia, intolerancia laktózy, ďalšie poruchy trávenia alebo tráviace ťažkosti.  Preto je jej správna diagnostika a liečba mimoriadne dôležitá.
HIT – Histamine intolerance
Ak aj vy bojujete s HIT (histamínovou intoleranciou) viete, o čom hovoríme. Aj pre vás sme vyvinuli doplnok výživy – MORINGA HIT.  Obsahuje jedinečnú kombináciu troch najsilnejších antihistaminík – polyfenolov, flavonoidov a antioxidantov v kombinácii s vyššou hladinou Omega – 3 mastných kyselín. A k tomu dôležitý vitamín C a jedinečná kombinácia extraktu semien a sušených listov Moringa, ktoré udržia hladinu histamínu spoľahlivo pod kontrolou.

VEGAN

V posledných rokoch registrujeme zväčšujúcu sa komunitu vegánov už aj na Slovensku. Dôvodom je prebúdzanie našej pozornosti smerom k celosvetovým ekologickým a enviromentálnym problémom. Vegánstvo je presvedčenie, postoj voči prírode, forma zdravej životoprávy,  slovom životný štýl

Get Fit moringa v kapsuliach

VEGAN – plant base diet
Vegánska strava však patrí nielen k najekologickejším a  najzdravším, ale aj k najzložitejším. Pri dlhodobo nesprávnom kombinovaní potravím môžu vegáni trpieť deficitom železa, vápnika, zinku, či niektorých ďalších vitamínov skupiny B. Lebo vegánstvo neznamená len vylúčiť mäso a mliečne výrobky. Niečo  o tom vieme.  A tu radi pripomenieme, že všetky tieto látky a vitamíny obsahuje práve naša moringa. Milý vegáni, vyskúšajte… GET FIT vás dostane do formy!

HIT, vegan, PMS – čo majú všetky skratky spoločné? No predsa moringu!