Čo má spoločné právo a genetika? Na prvý pohľad zjavne nič. Až kým sa k nim nepridá cestovateľský duch a chuť experimentovať…

Pred pár rokmi cestovateľka a právnička v jednom – Jarka – objavila na malom ostrove v Karibiku, Svätej Lucii, nenápadný ale tak trochu zázračný strom Moringu. O jeho blahodárnych účinkoch na zdravie, vitalitu a krásu sa presvedčila v prvom rade na vlastnej koži (a to doslova). Ako typický právnik, ktorý potrebuje pre správnosť svojho uvažovania dôkazy, najlepšie na papieri, hľadala pre svoj objav experta na molekuly. No a našla. Lenže tento expert sa práve intenzívne zaoberal výživou, prednášaním a vzdelávaním iných a akékoľvek zázraky vo forme práškov zaryto odmietal. Až kým ho nepremohla typická zvedavosť príznačná pre všetkých, ktorí aspoň chvíľu plávajú vo vodách vedy.

O blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky Moringly na zdravie, vitalitu a krásu sa dennodenne presviedčame najmä my samy, na vlastnej koži. Nie metaforicky, doslova. Naša pozitívna skúsenosť sa stala základom pre to, aby sme kúsok tohto zeleného karibského elixíru života priniesli aj pre vás, na Slovensko.

Celá platforma Moringly sa spája najmä s našimi hodnotami:

Máme úctu k sebe – naše produkty samy používame!

Máme úctu k prírode – snažíme sa hľadať čo najšetrnejšie obaly a vyhýbame sa plastom.

Máme úctu k vzdelaniu – spolupracujeme s odborníkmi, aby sme vám priniesli to najlepšie.

Moringly, aby silu prírody mohla okúsiť každá z nás!