Máte slabú imunitu, necítite sa v chladnom počasí vo svojej koži, alebo sa Vám hromadia povinnosti  kvôli chorobám vašich detí? Radi by ste mali poruke skutočne účinný prostriedok na posilnenie imunity a zdravia? Máme riešenie ! Moringa Karibská pozostáva z viac ako päťsto známych zložiek, ktoré majú schopnosť pôsobiť ako prevencia pred vznikom mnohých ochorení. Má vysoký obsah vitamínov A, C, D, E, K a vitamíny skupiny B, minerálnych látok ako vápnik, draslík, železo, meď, fosfor, zinok a ďalšie. Obsahuje tiež esenciálne aminokyseliny a je zdrojom viac ako 40 prírodných antioxidantov, vďaka čomu má silný protektívny efekt a pôsobí povzbudzujúco na imunitu.

liecive_rastliny_s_kapsulami_z_moringy

Nízka hladina vitamínu D je spájaná s rizikom vzniku mnohých ochorení, ako je diabetes, rôzne typy rakoviny, kardiovaskulárne ochorenia, skleróza multiplex a mnohé ďalšie. Dostatočný príjem vitamínu D ale nie je možné zabezpečiť len všednou stravou, či dokonca ani niektorými výživovými doplnkami, ktoré nie sú prirodzene a správne vstrebateľné.

Staráme sa o Vašu imunitu !

V našom produkte Moringa Complete sme zabezpečili dostatočné množstvo vitamínu D v dennej dávke, spolu s garanciou vstrebania do ľudského organizmu. Aby sme posilnili účinok Moringy na vašu imunitu, obohatili sme ju aj o kvalitný zdroj vitamínu C – a to o extrakt z plodov šípky, ktorý je spolu s rakytníkom jedným z najlepších prírodných darov vitamínu C.

formy_spracovanej_moringy

Naša strava totiž prirodzene neobsahuje dostatok vitamínu C. Dôvodom sú veľké nároky nášho organizmu nielen v zimnom období, ale aj pri záťaži, strese alebo pri zvýšenej fyzickej aktivite.

Prínos Moringy pre všetkých

Ak ste sa rozhodli znížiť príjem živočíšnej stravy, je Moringa Complete taktiež ideálnym riešením. Je vegánska a obohatená o zdroj vitamínu B12, ktorý sa vyskytuje výlučne v mäse. .  Nedostatok vitamínu B12 sa môže prejaviť celkovou únavou a malátnosťou, no má na svedomí aj zvýšenie rizika výskytu kardiovaskulárnych ochorení.

Moringa Caribbean Complete zabezpečuje dostatočný prísun dôležitých vitamínov, minerálov a antioxidantov pre ochranu vášho zdravia v každom veku a v čistej prírodnej forme. Doprajte si zelené zdravie vďaka zosilnenému účinku prírody.

Naše odporúčané produkty sú kapsule Moringly GetFit a čaj TAKE FIVE