Košík 0 items - 0.00€ 0
My Bag 0 items - 0.00€ 0

Náš príbeh

Jarka v Karibiku

Od Moringy k Moringly

 

Volám sa Jarka Bartos a som dušou Moringly – značky, ktorej všetky produkty majú jedno spoločné – Moringu.

Moringu, nenápadný no tak trochu „zázračný“ strom, sme spoločne s manželom Milanom objavili počas cestovania po Karibiku. Jeho blahodarné účinky na zdravie, krásu a vitalitu nás očarili natoľko, že sme sa rozhodli založiť si vlastnú plantáž na ostrove Sv. Lucia a priniesť tento „zázrak prírody“ na Slovensko.

Od objavenia čaroveného ostrova Svätá Lucia, cez založenie plantáží s pestovanou Moringou, až po budovanie produkcie v Karibiku prešlo niekoľko rokov. Výsledkom bol náš prvý zázračný zelený prášok Moringy pochádzajúci z tých najlepších plantáží, ktoré sme sami vytvorili.

Komunikácia s domorodcami a postupné pochopenie ich životnej filozofie spôsobilo, že sa strom Moringy stal mojím naplnením. Uverila som, že zmyslom môjho života je priniesť tento karibský zázrak až k vám, a to, v čo najväčšom počte rôznych výrobkov.

Na začiatku bola značka Moringa Caribbean, ktorá ponúka širokú škálu produktov na našom trhu už niekoľko rokov. Vo mne sa však ozývala aj čistá ženskosť a túžba vytvoriť produkty šité na mieru práve nám ženám. Pri zrode produktov ma podporila, a hlavne ich vývin odborne zastrešila, skvelá odborníčka vo svojom odbore RNDr. Barbara Sviežená PhD. A tak vzniklo Moringly –  to najlepšie z moringy pre každú ženu.

O blahodarných účinkoch produktov Moringly na zdravie, vitalitu a krásu sa dennodenne presviedčam aj na vlastnej koži. Nie metaforicky, doslova. Moja pozitívna skúsenosť sa stala základom pre to, aby som kúsok tohto zeleného karibského elixíru života priniesla aj pre vás, na Slovensko.

Celá platforma Moringly sa spája najmä s hodnotami:

Máme úctu k sebe

naše produkty samy každodenne používame

Máme úctu k prírode

šetríme prírodu a minimalizujeme odpad

Máme úctu k vzdelaniu

spolupracujeme s odborníkmi