My Bag 0 items - 0,00 € 0

Náš príbeh

OD MORINGY K MORINGLY

Že ste o moringe ešte nikdy nepočuli? A čo tak začať tým, že ide o jednu z najvýživnejších rastlín aké boli kedy objavené? Hovorí sa jej aj “strom života” a vďaka jej blahodárnym účinkom na ľudský organizmus si vyslúžila i čestné zastúpenie v rebríčku svetových superpotravín (známych ako superfoods).

Pozostáva totiž z viac ako 500 známych zložiek, ktoré majú schopnosť pôsobiť ako prevencia pred vznikom mnohých ochorení.

Antibakteriálne, protiplesňové a protivírusové účinky sú len zlomok toho, čo táto rastlina ponúka.

Moringa má vysoký obsah vitamínov (najmä A, C, E, K, vitamíny skupiny B) a minerálnych látok (vápnik, draslík, železo, meď, fosfor, zinok).

ostrov2 (1)
listy3

Obsahuje 30 percent bielkovín, esenciálne aminokyseliny a je zdrojom viac ako 40 prírodných antioxidantov. Reguluje trávenie, spomaľuje starnutie buniek, rieši krvné problémy, posilňuje imunitu… a takto by sme mohli pokračovať celé hodiny.

Tak prečo sa o nej v našich končinách stále tak málo vie? Tento večne zelený strom rastie najmä v tropických oblastiach – India, Afrika a Karibik. A presne tu sme ju objavili aj my – na ostrove Svätá Lucia.

TRI CHYBNÉ LETENKY A JEDEN LET DO NEZNÁMA

Snívať o dovolenke na Barbadose a skonciť na Sv. Lucii ? To je také MORINGLY! Stačila sekunda nepozornosti, tri chybné letenky, jeden let do neznáma a potom už len vášeň na celý život. Z pôvodného “nikdy necestovať na to isté miesto dvakrát” sa nám práve to jedno stalo osudným. Našli sme náš druhý domov… a “zelený karibský všeliek”!

Blahodárné účinky moringy na zdravie, krásu a vitalitu nás očarili natoľko, že sme sa rozhodli na ostrove založiť plantáž a tento „zázrak prírody“ priniesť aj na Slovensko.

Komunikácia s domorodcami a postupné pochopenie ich životnej filozofie sa stalo naším poslaním, ktorý sme zhmotnili tak v podobe doplnkov výživy ako i kozmetických produktov. Na našom trhu existuje už niekoľko rokov materská značka Moringa Caribbean so širokou škálou výživových doplnkov. Tie sme vďaka Moringly doplnili o kapsule a kozmetické prípravky vyvinuté na podporu krásy a vitality, šité na mieru práve nám – ženám.

TOTO JE PRÍBEH MORINGLY!

Kúsok z neho a štipku z karibského zeleného zázraku nájdete v každom z našich produktov a my sa o ne s vami s radosťou podelíme. Lebo MORINGLY je len to najlepšie z MORINGY pre každú ženu!

insta1
Insta2
insta3
Insta4